Plecak z funkcją torebki na ramię. Wykonany ze skóry owczej, gładkiej i miękkiej w dotyku. Kolor złoty. Idealny jako plecak na co dzień i do pracy.Produkt Polski. Mieści format A4. Wymiary: 37cm x 24cm x 12cm.
– Ramiączka wykonane są z tej samej skóry, ich regulacja odbywa się przy pomocy metalowej sprzączki, która solidnie trzyma odmierzoną długość. (maksymalna to 70cm)
– Ten plecak można przemienić w torbę worek na jedno ramię, wystarczy w tym celu spiąć suwakiem ramiączka w jeden szeroki pasek.
– Plecak przeznaczony jest jako plecak damski do pracy, na co dzień, wyjście do kina czy wyjazd wakacyjny.
– Wymiary: 37cm x 24cm x 12cm, mieści format A4.
- Waga plecaczka ok 400g.
- Udźwig do 3kg.
- Pojemność 10L.
Kieszenie:
– Wyposażony jest w sumie 5 osobnych kieszeni na zamki
– Największa z kieszeni znajduje się między ramiączkami i mieści format teczki A4.
– Na plecach jest 1 kieszeń antykradzieżowa, głęboka, pomieści szeroki portfel damski, dokumenty, klucze etc. (jej wymiar to 20x16cm, stanowi bezpieczny schowek np. w środkach komunikacji, kiedy nie zdejmujemy plecaka).
– Z przodu zaprojektowaliśmy klapkę na magnes, pod którą znajduje się 1 kieszeń zamykana suwakiem (o wymiarze 22x15cm).
– Pod powyższą kieszonką jest następna, do której dostajemy się po rozsunięciu dwóch pionowych suwaków (w środku posiada pionową przegródkę na telefon).